Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Gizlilik Politikamız

Crilya.com Sitesi Gizlilik İlkeleridir..

Bu gizlilik ilkeleri Crilya.com tarafından, Crilya.com’nın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Crilya.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Crilya.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitede bir kayıt formu bulunuyorsa aşağıdaki metinden yararlanılabilir;

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) girmelidir. 

Finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) ASLA GİRMEMELİDİR. (sitemisizin bu bilgilere ihtiyacı yoktur)

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için KULLANMAMAKTAYIZ. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılabilecek; fakat kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla PAYLAŞILMAYACAKTIR.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını SİLDİREBİLİRLER.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, FAKAT diğer firmalarla ASLA PAYLAŞILMAYACAKTIR. 

Sitede bir sipariş formu bulunuyorsa aşağıdaki metinden yararlanılabilir;

Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) girmelidir. 

Finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (anne kızlık soyadı, vergi numarası, kimlik numarası) ASLA GİRMEMELİDİR. (sitemizin bu bilgilere ihtiyacı yoktur)

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için KULLANMAMAKTAYIZ.

İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla ASLA PAYLAŞILMAYACAKTIR.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.

İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Tüm Sorularınız İçin
E-posta Adresi : ckrilya@gmail.com
Web Sitesi Adresi : http://www.Crilya.com
Ortaköy / İstanbul
Kapalı Çarşı / Beyazıt / İstanbul Telefon Numarası/Whatsapp: 0532 502 41 20